Vytlačiť túto stránku

Redesign web stránky

Máte webové stránky a potrebujete ich modernizovať? Vyhľadávače vás nevedia nájsť? Máte málo návštevníkov? Chcete začať obchodovať na webe? Riešením je redesign web stránok.

Redesign má slúžiť na vynovenie existujúcej web stránky. Cieľ redesignu zadávate vy! Možno potrebujete nový grafický design, možno chcete sprehľadniť webdesign, možno chcete zvýšiť návštevnosť. Na základe súčasného stavu navrhneme možné riešenia a predložíme. Ak nie ste ešte našim klientom, zoznámime sa s vašou činnosťou a na základe vašich informácií a informácií na vašej web stránke navrhneme jednoduchú štruktúru, prehľadnú navigáciu webu.

V prípade, že vyhľadávače vaše stránky už zaindexovali zabezpečíme správne presmerovania jednotlivých stránok. Pre zvýšenie návštevnosti sprístupníme web stránky pre vyhľadávače a optimalizujeme ich tak, aby ľudia, ktorí hľadajú vaše stránky, ich aj našli. SEO optimalizácia je optimalizácia web stránok pre vyhľadávače a zvýšenie návštevnosti. Ak ste nespokojný s vašou existujúcou web stránkou, napíšte nám, alebo vyžiadajte cenovú ponuku. Navrhneme možné zlepšenia.