Tvorba web stránok

V dnešnej dobe je internetová prezentácia nenahraditeľným marketingovým a obchodným nástrojom.
Zaistite si dlhotrvajúci prvý dojem.
Návštevníci akejkoľvek web stránky zvyčajne okamžite hodnotia vzhľad stránky ako takej. Obzvlášť pri e-shopoch je tento moment frekventovaný, keďže dobrá orientácia je počas nákupu potrebná. V súčasnoti je to už prirodzený akt, podľa ktorého si možno vytvoriť obraz o spoločnosti.

Po kvante nadizajnovaných stránok už naši grafici však vedia, čo spraviť a čomu sa vyhýbať, aby váš web návštevník neopustil po pár sekundách. V Esenti tvoríme web stránky a e-shopy, ktoré sú atraktívne a dá sa v nich ľahko orientovať. Ak sa ale pozriete lepšie, pri každom našom výtvore je viac ako len HTML kód, CSS či špecifický web dizajn. Naše procesy síce možno vyzerajú jednoducho, ale témy a motívy stránky sú presne formulované a dizajnované tak, aby orientácia na nej boľa ľahká a zmysluplná.
Vytvorením jednoduchej, ale efektívne organizovanej stránky sa snažíme dosiahnuť opakovanú návštevnosť a záujem o informácie. Každá webová stránka, ktorú vyrobíme, má jeden hlavný cieľ. A to navigovať vašu cieľovú skupinu, aby sa cez kvantum stránok dostala práve a priamo na tú vašu. Tisícky ľudí sa denne preklikávajú internetom, my ich namierime ku vám.

Ku každej webovej stránke pripájame záručnú lehotu, avšak poskytneme vám aj prístup na dodatočné menšie úpravy a dopĺňanie, čiže si môžete pracovať na stránke aj sami. Oceníme každý jeden podnet a nápad z vašej strany, aby bola stránka do bodky podľa vašich predstáv.

it-technik white


IT-TECHNIK s.r.o.

Erik Uharček
Komárňanská 202/26, 932 01 Veľký Meder
Tel. +421 911 714 066
Mail: info@it-technik.sk
 

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek.
Stačí doplniť Váš email a my Vás zaradíme do zoznamu.